Юлія Запольська «Сила всередині нас»

Сила всередині нас… Все в нашому житті не випадково… Якась невідома рука завжди веде нас до найбажанішої зупинки — до призначення душі. Головне, навчитися чути і слухати своє тіло та душу.

Сьогодні в рубриці «Цікаві люди» інтерв’ю з Юлією Запольською, автором тренінгу «Сила всередині нас».

Як це було…

До енергетичних практик я прийшла не відразу. За першою освітою я юрист. Я працювала кілька років в одній з державних установ, де моя робота була каторгою у повному розумінні цього слова, де я все більше розуміла, що перебуваю не на своєму місці. Це був далекий 2007 рік.

Одного дня все змінилося. Поруч з моєю роботою був парк, в якому я любила прогулюватись під час обідньої перерви. Я підходила до дерев та стояла, спершись на них. В цей час я зрозуміла, яка це насолода, бути поруч з природою та відчувати неабияке енергетичне піднесення від сили дерев та матінки Землі. З тих пір дерева стали моїми чи не найпершими ліками!

Знаки на шляху

В житті завжди є знаки, які треба навчитися розуміти та чути. І таким сумним знаком було ДТП, яке сталося зі мною по дорозі на нецікаву роботу. Мене збила машина на пішохідному переході. Це й був той самий знак, що я йду не туди. І я сказала собі: досить і вирішила піти з ненависної мені роботи.

Шлях вперед або До… і після

Я з дитинства обожнювала танцювати, спочатку бальні, а пізніше — східні. Після аварії мене більш за все хвилювало, чи зможу я танцювати, адже було вкрай серйозне пошкодження і мене прооперували кілька разів.

Пройшло кілька місяців і я на милицях дісталась реабілітаційного центру, де мені розповіли, що по суті, вправ, які можуть повернути рухливість гомілковостопного суглобу, не так вже і багато.

Саме тут я дізналася про методику «Пілатес», основна мета якої повернути людині  природну гнучкість і грацію. Саме тоді з’явилась ціль — вперед і тільки вперед! Символічно, але, це знов таки був знак, який я вчасно розпізнала. Я поставила собі за мету відновити суглоб своїми силами, тому що в реабілітаційному центрі натякнули, що вони не впевнені, що зможуть мені допомогти.

З’явилась ціль — знайшлися можливості: книга з методикою Пілатеса та фітнес-клуб, в якому були заняття за цією методикою. Крок за кроком, поступово я відновила суглоб і змогла танцювати як і раніше!

Боротись і шукати, знайти і не здаватись!

Тоді я ще не знала, що буду сама викладати, допомагати людям і, навіть, навчати тренерів методиці тренування.

На роботі повідомили, що гряде скорочення і місця для мене немає. Це був ще один знак та початок нового етапу мого життя.

Як казав Генрі Форд «Найкраща робота — це високооплачуване хоббі». Моїми хоббі ще з дитинства були танці та фітнес. Я з радістю звільнилась і стала шукати роботу, пов’язану з танцями або фітнесом.

Сила всередині нас

Це був той самий момент істини! І ось я знайшла те, що шукала — вакансію тренера у новий спортивний клуб. Шукали тренера з пілатесу. Оскільки пілатесу я ніде не навчалась, то були величезні сумніви чи зможу я вести тренування. В той час мене підтримав директор клуба.

Моя тренерська діяльність надихнула мене піти на курси з пілатесу та вступити до Національного університету фізичного виховання та спорту України на спеціальність «Фізична реабілітація».

Я навчалась у кращих з найкращих, серед моїх вчителів, послідовник самого творця Пілатеса з Лондону.

Далі була цікава тренерська робота з пілатесу та фітнесу в одному зі спортивних клубів Києва. Це був чарівний час, адже я мала змогу не тільки  працювати тренером, а й спілкуватися з багатьма цікавими людьми та відкривати себе заново.

У той момент у мене були серйозні проблеми зі здоров’ям, та проблеми в особистому житті. Саме тоді я отримала ще один подарунок долі — у мене з’явилася можливість переймати досвід з раджа-йоги.

Завдяки постійним медитацій я повернула впевненість собі в тому, що можу і повинна бути здоровою та успішною. Також мене надихали книги та лекції Синельникова, Торсунова, Ошо, Лариси Ренар, Наталії Правдиної, Луїзи Хей.

Згодом я дізналася, що існує Рейки і пройшла першу сходинку ініціаціі, закінчила курси масажу.

Поступово стала сама медитувати, займатися жіночими практиками та викладати.

Я відчувала, що ми самі можемо зцілювати себе через позитивне мислення, через психосоматичні техніки, глибинне розслаблення та вдячність за кожен день нашого життя. Адже в нашому серці дуже багато любові, якій ми не дозволяємо вийти назовні через погані емоції, різноманітні дитячі комплекси, невпевненість у собі та недовіру своїй божественній природі.

Я дуже хотіла допомагати і собі, і іншим. Хотіла — і зробила. Сама перемогла хворобу та довела всьому світові, що якщо є ціль — то немає жодних перепон до її досягнення.

Практичних знань було багато і я стала створювати свої авторські методики. Самі важливі з них «Сила всередині нас» та Йогалатес.

Юлія Запольська,
авторська програма «Сила всередині нас»